Oferta pracy

Payroll Specialist with German - remote work

Arche Consulting Sp z o.o.

5 00010 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników tymczasowych delegowanych na rynek niemiecki

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy

  • Przeprowadzanie rozliczeń płacowych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, potrącenia)

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia (umowy, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy)

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac lub podobnym

  • Znajomość systemu SAP lub innego systemu ERP

  • Znajomość niemieckiego prawa pracy i rozliczania wynagrodzeń

  • Praktyczna znajomość obsługi MS Excel

  • Dobra znajomość j. niemieckiego (B2)

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparcie o umowę o pracę.

  • Szkolenia wdrożeniowe do pracy na stanowisku, a później: szkoleń podnoszących kwalifikacje, w tym nauki języków.

  • Możliwość pracy całkowicie zdalnie

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, system premii pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy