Oferta pracy

Payroll Supervisor

Accace Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i planowanie pracy podległego zespołu,

  • optymalizacja procesów kadrowo-płacowych dla Klientów,

  • nadzór nad realizacją zadań w zakresie pełnej obsługi kadrowo-płacowej Klientów,

  • dzielenie się doświadczeniem, wsparcie merytoryczne oraz dbanie o podnoszenie kompetencji podległego zespołu,

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych,

  • wsparcie we wdrażaniu nowych projektów, rozwiązań w automatyzacji i cyfryzacji procesów płacowych,

  • udział w procesach migracyjnych, szkoleniach dla Klientów,

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym (co najmniej 4 lata), w tym doświadczenie w kierowaniu zespołem w obszarze Payroll (co najmniej rok),

  • zaawansowana znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, rozliczania czasu pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz PPK,

  • wymagana znajomość programu kadrowo-płacowego Enova365 oraz programu Płatnik,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym Excel na poziomie zaawansowanym),

  • język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną codzienną komunikację z klientami,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,

Mile widziane

  • doświadczenie w procesie wdrażania nowych klientów i migracji danych płacowych,

  • doświadczenie w branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • hybrydowy model pracy,

  • możliwość używania języka angielskiego w codziennej pracy,

  • zajęcia języka angielskiego w trakcie pracy i na koszt pracodawcy,

  • kartę Multisport finansowaną przez pracodawcę,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Miejsce pracy:

Cybernetyki 10, Mokotów, Warszawa

Accace Polska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą outsourcingowo-doradczą, działającą w ramach globalnej grupy Accace, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce działamy od 12 lat wykorzystując potencjał i praktyczne doświadczenie sieci ponad 600 ekspertów łączących swoją wiedzę w ramach interdyscyplinarnych zespołów. Kompleksowość oraz dbałość o wysoką jakość świadczonych usług w obszarze podatków, prawa, księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej, pozwala nam przełamywać standardy i oferować innowacyjne rozwiązania dla ponad 2 000 Klientów, niezależnie od branży oraz skali ich biznesu.

Accace Circle

Accace działa na arenie międzynarodowej jako Accace Circle - społeczność biznesowa tworzona przez uznanych dostawców profesjonalnych usług outsourcingowych i doradczych, oparta na wspólnych wartościach zapewniających najwyższą jakość obsługi. Dzięki zaangażowaniu ponad 2000 specjalistów dostępnych w 40 krajach zapewniamy zintegrowane wsparcie dla 10 000 Klientów, głównie międzynarodowych firm średniej wielkości z listy Fortune 500 reprezentujących różne sektory gospodarki, przygotowując ponad 170 000 pasków płacowych miesięcznie.

Przewiń do profilu firmy