Payroll Supervisor (Team Leader)

Accace Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Cybernetyki 10

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i planowanie pracy podległego zespołu

  • Optymalizacja procesów kadrowo-płacowych dla Klientów

  • Nadzór nad realizacją zadań w zakresie pełnej obsługi kadrowo-płacowej Klientów

  • Proponowanie i koordynowanie projektów usprawnień związanych z całościowym procesem płacowym

  • Dzielenie się doświadczeniem, wsparcie merytoryczne oraz dbanie o podnoszenie kompetencji podległego zespołu

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych

  • Wsparcie we wdrażaniu nowych projektów, rozwiązań w automatyzacji i cyfryzacji procesów płacowych

  • Udział w procesach migracyjnych, szkoleniach dla Klientów

  • Wsparcie merytoryczne dla Klientów oraz innych Działów

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym (co najmniej 4 lata), w tym doświadczenie w kierowaniu zespołem w obszarze Payroll (co najmniej rok)

  • Zaawansowana znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, rozliczania czasu pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz PPK

  • Znajomość programu kadrowo-płacowego Enova365 oraz programu Płatnik - wymagana

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym Excel na poziomie zaawansowanym)

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną codzienną komunikację z klientami

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność i otwartość

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Zaangażowanie

Mile widziane

  • Doświadczenie w procesie wdrażania nowych klientów i migracji danych płacowych

  • Doświadczenie w branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych

To oferujemy

  • U nas rozwiniesz swoje skrzydła – Umożliwimy Ci udział w ciekawych projektach oraz współpracę z różnorodnymi Klientami

  • Dbamy o work – life balance – Nasi pracownicy pracują w trybie hybrydowym oraz posiadają elastyczne godziny czasu pracy, które dostosowują do swoich potrzeb

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie – Umożliwiamy długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wspieramy zdrowy tryb życia – w trosce o zdrowie Naszych pracowników dofinansowujemy prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

  • Motywujemy do nauki języków – jesteśmy międzynarodową firmą, dlatego też umożliwiamy pracownikom udział w zajęciach z języka angielskiego w trakcie pracy i na koszt pracodawcy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

APLIKACJA, ANALIZA ORAZ SELEKCJA CV

2

ZAPROSZENIE NA ROZMOWĘ

3

ROZMOWA REKRUTACYJNA Z PRZEŁOŻONYM ORAZ DZIAŁEM HR

4

FEEDBACK PO ROZMOWIE

5

ZŁOŻENIE OFERTY

Accace Polska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą outsourcingowo-doradczą, działającą w ramach globalnej grupy Accace, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce działamy od 12 lat wykorzystując potencjał i praktyczne doświadczenie sieci ponad 600 ekspertów łączących swoją wiedzę w ramach interdyscyplinarnych zespołów. Kompleksowość oraz dbałość o wysoką jakość świadczonych usług w obszarze podatków, prawa, księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej, pozwala nam przełamywać standardy i oferować innowacyjne rozwiązania dla ponad 2 000 Klientów, niezależnie od branży oraz skali ich biznesu.

Accace Circle

Accace działa na arenie międzynarodowej jako Accace Circle - społeczność biznesowa tworzona przez uznanych dostawców profesjonalnych usług outsourcingowych i doradczych, oparta na wspólnych wartościach zapewniających najwyższą jakość obsługi. Dzięki zaangażowaniu ponad 2000 specjalistów dostępnych w 40 krajach zapewniamy zintegrowane wsparcie dla 10 000 Klientów, głównie międzynarodowych firm średniej wielkości z listy Fortune 500 reprezentujących różne sektory gospodarki, przygotowując ponad 170 000 pasków płacowych miesięcznie.

Przewiń do profilu firmy