Payroll Supervisor

Accace Sp. z o.o. O firmie

  • Cybernetyki 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 25 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Accace Sp. z o.o.

Cybernetyki 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, koordynowanie, planowanie i monitorowanie pracy podległego zespołu specjalistów.

  • Optymalizacja procesów związanych z obsługą kadrową – płacową.

  • Udzielanie wsparcia merytorycznego pracownikom podległego zespołu w pełnej obsłudze kadrowo płacowej klientów.

  • Zapewnianie wsparcia dla nowych klientów oraz udzielania odpowiedzi na merytoryczne pytania.

  • Wsparcie we wdrażaniu narzędzi, systemów kadrowo – płacowych, procesów migracyjnych dla klientów.

  • Wsparcie merytoryczne w przygotowaniu ofert sprzedażowych oraz udział we wdrożeniach i prezentacjach dla klientów.

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym (co najmniej 4 lata), w tym doświadczenie w kierowaniu zespołem w obszarze Payroll (co najmniej rok).

  • Mile widziane doświadczenie w branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych.

  • Praktyczna znajomość zagadnień kadrowo- płacowych, prawa pracy.

  • Wymagana znajomość programu kadrowo-płacowego Enova365 oraz programu Płatnik.

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym Excel na poziomie zaawansowanym).

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu; zaangażowanie.

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej.

  • Język angielski w trakcie pracy i na koszt pracodawcy.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Karta multisport finansowana przez pracodawcę.

  • Home office.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą outsourcingowo-doradczą, działającą w ramach globalnej sieci Accace, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce działamy od 11 lat, wspierając Klientów bogatym doświadczeniem i zaangażowaniem ekspertów w obszarze podatków, prawa, księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej, łączących swoją wiedzę w ramach interdyscyplinarnych zespołów. Kompleksowość oraz dbałość o wysoką jakość świadczonych usług pozwala nam przełamywać standardy i oferować optymalne rozwiązania zarówno dla polskich jak i międzynarodowych firm niezależnie od branży oraz skali biznesu.

Accace Circle

Accace działa na arenie międzynarodowej jako Accace Circle - społeczność biznesowa tworzona przez uznanych dostawców profesjonalnych usług outsourcingowych i doradczych, oparta na wspólnych wartościach zapewniających najwyższą jakość obsługi. Dzięki zaangażowaniu ponad 2000 specjalistów dostępnych w 40 krajach zapewniamy zintegrowane wsparcie dla 10 000 Klientów, głównie międzynarodowych firm średniej wielkości z listy Fortune 500 reprezentujących różne sektory gospodarki, przygotowując ponad 170 000 pasków płacowych miesięcznie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje