Praca Pęcice (pow. pruszkowski)

Mamy dla Ciebie 8764 ofert
Oferty wyróżnione

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Warszawa
    Chciałbyś poczuć magię pracy na lotnisku? Lubisz się szkolić? Nie wiesz co to jest FOD? W Welcome Ci to wyjaśnimy i pokażemy jak działa lotnisko. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: rozładunek i załadunek przesyłek w magazynie frachtu lotniczego, prowadzenie...
    opublikowana: 29 września 2020
    • Warszawa
    Obowiązki: Bieżące zarządzanie bazami danych Microsoft SQL Server Analiza dostępności oraz pojemności aplikacji korzystających z zarządzanych baz danych Tworzenie kopii baz danych do celów deweloperskich oraz testowych Współpraca z zespołami...
    • Stefanowo (pow. piaseczyński)
    Jeżeli masz doświadczenie w pracy w magazynie, posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych i książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych to aplikuj za pomocą przycisku Aplikuj lub dzwoń bezpośrednio na numer 882 120 064. ...