Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pedagog Specjalny

Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak

4 5004 800 brutto / mies.
  • Nocznickiego 29, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Nocznickiego 29

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca w małych grupach (max. 15 dzieci)

  • Praca w systemie zmianowym, stały grafik

  • Wsparcie drugiego nauczyciela

Nasze wymagania

  • Zależy nam bardzo, aby były to osoby, które chcą dołączyć do naszego Zespołu na dłużej i pracować z grupą dzieci zdrowych oraz z wysoko funkcjonującymi dziećmi z autyzmem.

  • Stała współpraca z całym Zespołem

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Szkolenia podnoszące kompetencje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie - 4500-4800 zł brutto

  • Pracę w nowoczesnym, multimedialnym otoczeniu

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

O nas

Mruczankowe Przedszkole istniejące od 10 lat otwiera trzecią placówkę, 700 metrów od metra Młociny! Do nowej placówki Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego w Warszawie na ulicy Nocznickiego 29B zatrudnimy od września 2021 r.

www.mruczankowe.pl