Oferta pracy

Pełnomocnik ds. Bezpieczeństwa Żywności

Millano GroupO firmie

  • Przeźmierowo (pow. poznański)

    Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • doskonalenie, wdrażanie, utrzymywanie i nadzór nad procesami wynikających z systemów zarządzania jakością

  • nadzorowanie i udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych (dostawcy surowców i materiałów do produkcji, audyty klientów, jednostek certyfikujących, organów kontrolnych)

  • przeprowadzane szkoleń z zakresu SBŻ

  • zatwierdzanie i nadzór nad procedurami i instrukcjami systemowymi

  • prowadzenie dokumentacji systemowej

  • prowadzenie sprawozdawczości i raportów wewnętrznych

  • pełnienie funkcji koordynatora ds. DDD

  • analiza przyczyn niezgodności, inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych

  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w działach kontroli jakości w branży spożywczej

  • znajomość wymagań systemów BRC, IFS, TACCP, FSMA

  • wykształcenie wyższe ( preferowane: zarządzanie jakością, technologia żywności, towaroznawstwo)

  • podstawowa znajomość zagadnień ochrony przed szkodnikami

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

  • odpowiedzialność i sumienność

  • umiejętność pracy z zespole i pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Millano Group

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu czekolady.

Czekolada jest naszą pasją, dawanie przyjemności innym sprawia nam radość, a produkcja czekolady to tradycja, którą pielęgnujemy od ponad 35 lat. Podzielasz naszą pasję? Uwielbiasz czekoladę i chcesz być częścią grona pasjonatów słodkiej przyjemności?

Czekamy na Ciebie!

Nasz zespół to ludzie w pełni zaangażowani w życie firmy. Dla nas każdy jest ważnym elementem spójnej całości. Jesteśmy otwarci na człowieka i jego potrzeby. Jeśli chcesz dołączyć do przyjaznego grona pracowników i liczysz na godne warunki zatrudnienia, świetnie trafiłeś.

Stań się członkiem naszej czekoladowej rodziny. Przekonaj się, że warto z nami pracować.

Przewiń do profilu firmy