Pełnomocnik ds. Ekspansji

Stokrotka Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie nowych lokalizacji pod rozwój sieci

  • Analiza oraz ocena potencjału nieruchomości

  • Tworzenie prezentacji dotyczących nowych lokalizacji

  • Przygotowanie oraz weryfikacja dokumentacji dotyczącej nieruchomości

  • Koordynowanie działań związanych z pozyskiwaniem nieruchomości

  • Bieżące monitorowanie rynku nieruchomości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy związanej z pozyskiwaniem nieruchomości komercyjnych

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz nastawienie na realizację określonych celów

  • Umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne

  • Znajomości pakietu MsOffice

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowości do pracy w terenie

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy we współpracy z najlepszymi specjalistami

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów biznesowych

  • Realną szansę na awans

  • Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Kartę zakupową z okazji świąt

  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit

  • Narzędzia niezbędne do pracy - auto służbowe, laptop, telefon

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • szkolenia

  • realna szansa rozwoju i awansu