Pełnomocnik ds. Jakości ISO

IDES Consultants Polska

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

IDES od 26 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży medycznej poszukuje kandydatów na stanowisko Pełnomocnik ds. Jakości ISO.

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i wystandaryzowanie obszaru jakości oraz zarządzanie obszarami ryzyk we wszystkich oddziałach firmy (cztery oddziały)

  • współtworzenie, realizacja i nadzór nad prawidłowa realizacją strategii jakościowej w firmie

  • organizacja i nadzór nad procesem akredytacji oraz wsparcie przy uzyskaniu certyfikacji jakościowej

  • realizacja działań korygujących

  • nadzorowanie zgodności z przepisami prawa

  • koordynowanie działań szkoleniowych z zakresu jakości

  • współpraca z brokerem ubezpieczeniowym w zakresie oceny ryzyka np. przy zakupie nowego sprzętu medycznego

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z medycyną, ochroną zdrowia, obszarem jakości

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem jakością min. 3 lata

  • dużym atutem będzie znajomość branży medycznej, ochrony zdrowia oraz znajomość standardów jakości dla podmiotów medycznych

  • znajomość specyfiki prawa regulującego system ochrony zdrowia

  • znajomość pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • gotowość do podróży służbowych na terenie Polski

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • samodzielność w działaniu

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy (do użytku prywatnego)

  • możliwość rozwoju i szkoleń