Pełnomocnik ds. jakości ISO

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 04.09.2019
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 04.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SOLINEA funkcjonuje na polskim rynku od 2005 roku. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i promocja farmaceutyków, suplementów diety i wyrobów medycznych.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    PEŁNOMOCNIK DS. JAKOŚCI ISO
    Miejsce pracy: woj. lubelskie
    Lublin, Giełda Elizówka
    Czas pracy: pon.-pt. 8.00-16.00

    Opis stanowiska:

    • Udział w nadzorowaniu i doskonaleniu systemów jakości obowiązujących w zakładzie,
    • Sporządzanie i analizowanie dokumentacji jakościowej (raporty, zapisy, inne)
    • Udział w analizowaniu zagadnień jakościowych,
    • Udział w kontrolach inspekcji i audytach,
    • Szkolenia nowo zatrudnionych pracowników
    • Obsługa reklamacji
    • Nadzór nad procesami technologicznymi,
    • Weryfikacja etykiet produktów,
    • Nadzór nad dokumentacja oraz aktualnością norm zewnętrznych,
    • Współpraca z jednostkami certyfikującymi i badawczymi,
    • Kontrola jakości wyrobu medycznego,
    • Opracowywanie, opiniowanie i zatwierdzanie dokumentacji zw. z wyrobem medycznym.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie podyplomowe z zintegrowanych systemów zarządzania,
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość filozofii zarzadzania jakością oraz wymagań norm ISO,
      znajomość norm 13485:2016 oraz 9001:2015
    • bardzo dobra znajomość zasad funkcjonowania systemu jakości w organizacji,
    • zaangażowanie w pracę,
    • otwartość i gotowość na zmiany i doskonalenie,
    • umiejętności komunikacyjne i mediacyjne,
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki pracy (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę)
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju w ramach firmy
    • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy w młodym zespole

    Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji (CV z aktualnym zdjęciem i listu motywacyjnego
    z klauzulą o ochronie danych osobowych) w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia klikając w przycisk APLIKUJ.

    www.solinea.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solinea moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solinea moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.