Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pełnomocnik ds. jakości

TOP Headhunters Paweł KowalczykO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży produkcji żywności o kilkudziesięcioletniej tradycji i mocnej pozycji rynkowej w związku z jej dalszym, bardzo dynamicznym rozwojem poszukiwana jest osoba na stanowisko:

Zadania:

  • nadzorowanie, monitorowanie, doskonalenie oraz rozwijanie systemu zarządzania jakością;
  • kierowanie działem jakości – nadzór nad pracownikami, ocena ich kompetencji, wspomaganie rozwoju ich kompetencji, rozdzielanie zadań, kontrola jakości i terminowości powierzonych zadań;
  • inicjowanie i rekomendowanie oraz podejmowanie działań, mających na celu odpowiednie zmiany i doskonalenie jakości produktów;
  • utrzymywanie założonych wskaźników i norm jakości produktów;
  • standaryzowanie procesów, analiza i bieżące uaktualnianie dokumentacji, dotyczącej całościowego systemu zarządzania jakością;
  • przygotowywanie zakładu do audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz uczestniczenie w nich;
  • śledzenie zmian w ustawodawstwie oraz trendów / oczekiwań co do jakości produktów sieci handlowych;
  • współpraca z przedstawicielami sieci handlowych.
  • uczestniczenie w procesach związanych z postępowaniami reklamacyjnymi;
  • współpraca z działem R&D / NPD (między innymi tworzenie wymogów jakościowych dla produktów) i produkcją (monitorowanie parametrów jakościowych;

Wymagania / oczekiwania:

  • minimum pięcioletnie doświadczenie na analogicznym lub zbliżonym stanowisku, najchętniej w firmie zajmującej się produkcją ciast, przekąsek, słodyczy, pieczywa, lodów lub mrożonek;
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość standardów i systemów zarządzania jakością w przemyśle spożywczym - znajomość standardów produkcji i bezpieczeństwa żywności: IFS i BRC;
  • doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi oraz audytorami;
  • doświadczenie / praktyka w zarządzaniu zespołem i rozwijaniu kompetencji i umiejętności podwładnych;
  • wyższe wykształcenie, najchętniej ze specjalizacją w obszarze zarządzania produkcją żywności, analizy jakości i bezpieczeństwa żywności, technologii żywienia;
  • chęć do ciągłego pogłębiania wiedzy i podnoszenia własnych kompetencji zawodowych;
  • znajomość języka angielskiego – nie jest to warunek determinujący zatrudnienie.

Co oferuje Pracodawca:

  • pracę w renomowanej i odnoszącej od lat  sukcesy Firmie;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość realnego wpływu na podejmowanie decyzji i działań;
  • możliwość dalszego awansu w strukturach Firmy oraz rozwoju własnych kompetencji zawodowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy absolutną dyskrecję i poufność.

Ogłoszenie archiwalne