Oferta pracy

Pełnomocnik ds. Jakości

LeasingTeam ProfessionalO firmie

  • Skierniewice, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Pełnomocnik ds. JakościNumer ref.: 0037704

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie, aktualizacja, weryfikacja i zapewnienie integralności dokumentacji systemu zarządzania jakością
  • Zarządzanie planem audytów, prowadzenie i dokumentowanie audytów wewnętrznych i Klientów
  • Zarządzanie działaniami poaudytowymi, nadzorowanie wdrażania działań korygujących
  • Przygotowywanie danych wejściowych i wyjściowych z przeglądu zarządzania, prowadzenie przeglądów zarządzania
  • Raportowanie danych i uwag o funkcjonowaniu systemu zarządzania jakością do zarządzających firmą
  • Inicjowanie i koordynowanie zmian w systemie zarządzania jakością w celu jego ciągłego doskonalenia
  • Udział w rozwiązywaniu problemów dotyczących systemu, funkcjonowania procesów oraz jakości wyrobów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z systemami zarządzania jakością, środowiskiem, wyrobami medycznymi
  • Znajomość norm serii ISO9001, ISO 14001, ISO 13485-warunek konieczny!
  • Audytor wewnętrzny ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 -warunek konieczny!
  • Doświadczenia w prowadzeniu audytów wewnętrznych, Klientów
  • Umiejętność współpracy

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie + premia
  • Benefity pozapłacowe
  • Możliwość rozwoju w zakresie stosowania i implementowania procedur jakościowych
  • Praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne