Oferta pracy

Pełnomocnik ds. Jakości

Scope Fluidics S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Specjalista

Scope Fluidics jest inkubatorem start-up’ów technologicznych tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe, globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie Grupa Scope Fluidics rozwija dwie spółki celowe:  Curiosity Diagnostics opracowuje najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń – PCR|ONE, oraz Bacteromic tworząca najbardziej informatywny system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect.

Pełnomocnik ds. Jakości (umowa na zastępstwo)

Kandydat będzie mieć możliwość rozwoju umiejętności analitycznych przy opracowywaniu dokumentacji na potrzeby projektów rozwijanych w ramach Grupy Scope Fluidics.

Obowiązki

  • Opracowanie i aktualizacja dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością (SZJ) we współpracy Liderami Procesów SZJ w oparciu o mające zastosowania wymagania prawne oraz wymagania wewnętrzne.
  • Archiwizacja dokumentów SZJ
  • Planowanie i realizacja audytów wewnętrznych SZJ oraz audytów u podwykonawców, nadzór nad realizacją działań poaudytowych.
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu SZJ
  • Nadzór nad niezgodnościami oraz statusem wykonania działań korygujących i zapobiegawczych
  • Przeprowadzanie corocznego Przeglądu Zarządzania
  • Nadzór nad realizacją celów jakościowych
  • Reprezentowanie firmy podczas kontroli oraz audytów certyfikacyjnych SZJ w tym audytów nadzoru.
  • Nadzór oraz koordynacja działań audytowych
  • Pomoc w systematyzowaniu dokumentacji technicznej wyrobu medycznego do diagnostyki in vitro.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, (studia podyplomowe lub szkolenia z zakresu zarządzania jakością będą dodatkowym atutem).
  • Doświadczenie w pracy z Systemie Zarządzania Jakością zgodnie z ISO 13485:2016
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Pełnomocnika ds. Jakości
  • Doświadczenie w certyfikacji wyrobów medycznych, zgłoszeniach, kontaktach z Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych będą dodatkowym atutem.
  • Znajomość dyrektywy dotyczącej wyrobów medycznych do diagnostyki In Vitro 98-79-EC będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, staranność, sumienność.
  • Komunikatywność.
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie C1.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Uczestnictwo w unikalnym na skalę świata projekcie wdrożeniowym, pracę nad rewolucyjnym systemem dla diagnostyki medycznej.
  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w interdyscyplinarnym zespole, w tym współpracę z inżynierami konstruktorami, elektronikami, programistami, biochemikami, specjalistami ds. produkcji, działem ochrony własności intelektualnej.
  • Wybitne możliwości rozwoju zawodowego przy realizacji projektów w nowoczesnych technologiach.
  • Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy