Oferta pracy

Pełnomocnik ds. Kontroli Obrotu/ Trade Compliance Proxy

Thales DIS Polska Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Czym będziesz się zajmować:

  • Utrzymywaniem łączności i współpracą z organem kontroli obrotu i instytucjami nadzorującymi system WSK,

  • Śledzeniem zmian w przepisach dotyczących kontroli obrotu, komunikowaniem ich w organizacji i nadzorem nad ich terminowym wdrażaniem,

  • Przygotowywaniem i uzyskiwaniem wymaganych zezwoleń na obrót towarami podwójnego zastosowania zgodnie z uzgodnionym terminarzem,

  • Gromadzeniem danych o towarach, transakcjach, klientach i dostawcach, zwalnianiem transakcji do realizacji oraz nadzorem nad prowadzeniem ewidencji obrotu,

  • Przeprowadzaniem szkoleń z zakresu kontroli obrotu,

  • Uzyskiwaniem i utrzymywaniem certyfikacji Spółki w zakresie kontroli obrotu oraz aktywną współpracą w zakresie prowadzonych lokalnie działań kontrolnych i certyfikujących,

  • Raportowaniem istotnych informacji dot. Kontroli Obrotu w ramach struktur lokalnych oraz korporacyjnych (dot. parametrów pracy systemów, statusu projektów, prac w toku, problemów, etc.),

  • Zarządzaniem niezgodnościami i ryzykami w procesie, w tym zatrzymaniem obrotu, gdy jest sprzeczny z prawem unijnym lub krajowym oraz terminowym powiadamianiem wszystkich zainteresowanych stron,

  • Koordynacją zagadnień związanych zochroną danych osobowych przetwarzanych na terenie Spółki poprzez realizację zadań Inspektora Ochrony Danych.

Nasze wymagania

  • Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenia w zakresie kontroli obrotu, preferowane poprzednie stanowisko – pełnomocnik kontroli obrotu,

  • Poświadczenie Bezpieczeństwa Osobowego, będzie dodatkowym atutem;

  • Wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki prawa, zarządzania lub logistyki),

  • Znajomości języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Zdolność do pracy samodzielniej i zespołowej.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i skrupulatności,

  • Samodyscypliny, umiejętności pracy w stresie,

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel).

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym,

  • Dofinansowanie kosztów dojazdu w przypadku osób zamieszkujących poza Tczewem według polityki firmy,

  • Szkolenia i rozwój zawodowy,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej,

  • Dodatki i benefity z funduszu socjalnego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dyżury lekarza w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • Współfinansowanie obiadów

Thales people architect identity management and data protection solutions at the heart of digital security. Business and governments rely on us to bring trust to the billons of digital interactions they have with people. Our technologies and services help banks exchange funds, people cross borders, energy become smarter and much more. More than 30,000 organizations already rely on us to verify the identities of people and things, grant access to digital services, analyze vast quantities of information and encrypt data to make the connected world more secure.

Przewiń do profilu firmy