Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pełnomocnik ds. Systemów Jakości

Eurohansa Sp. z o.o.O firmie

  • Letnia 10, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Eurohansa Sp. z o.o.

Letnia 10

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem SZJ i bezpieczeństwem żywności;

  • opracowywanie, wdrażanie, aktualizacja i doskonalenie wdrożonego w firmie standardu FSSC 22000;

  • nadzór nad GHP i GMP, w tym nad stanem sanitarnym zakładu;

  • tworzenie, zarządzanie i nadzór nad dokumentacją systemową;

  • tworzenie, zarządzanie i nadzór nad programem audytów wewnętrznych;

  • współpraca z klientami w zakresie dokumentacji jakościowej;

  • prowadzeniem audytów dostawców;

  • reprezentowanie firmy podczas audytów systemowych oraz inspekcji państwowych jednostek kontrolujących;

  • planowanie szkoleń z zakresu SZJ i bezpieczeństwem żywności;

  • analizowanie przyczyn niezgodności, nadzór nad niezgodnościami, nadzorowanie działań korygujących;

  • nadzór nad pracami zespołów: HACCP, Food Fraud, Food Defence, TACCP, VACCP;

  • przygotowywanie i raportowanie przeglądów zarządzania;

  • składanie Zarządowi sprawozdań na temat funkcjonowania systemu zarządzania jakością;

  • zarządzanie sytuacjami kryzysowymi;

  • zarządzanie procesem reklamacji.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży spożywczej na stanowisku związanym z jakością;

  • teoretyczna i praktyczna znajomość standardu FSSC, ISO 22000;

  • znajomość przepisów polskiego i europejskiego prawa żywnościowego;

  • uprawnienia audytora wiodącego lub wewnętrznego systemu FSSC 22000 lub ISO 22000;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;

  • samodzielność, zaangażowanie, systematyczność;

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym);

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji zawodowych;

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych.

  • Benefity

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie do przedszkola, żłobka

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną, działającą od 1991 roku w przemyśle spożywczym. Eurohansa Zakład w Toruniu to jeden z wiodących w Polsce producentów wsadów owocowych i smakowych dla mleczarstwa. Od blisko 30 lat, jako firma rodzinna, dbamy o potrzeby naszych Klientów, oferując szeroką gamę przetworów owocowych i dodatków smakowych dla przemysłu mleczarskiego, piekarniczo-cukierniczego i lodziarskiego.

Przewiń do profilu firmy