Oferta pracy

Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania Jakością

Canpol Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja zadań związanych z utrzymaniem Systemu Zarządzania Jakością, wg. normy ISO: 9001 oraz ISO 22716

  • Nadzór nad realizacją celów strategicznych i polityki jakości w Spółce, w odniesieniu do założonego ryzyka i szans

  • Zarządzanie projektami dotyczącymi optymalizacji procesów i procedur obowiązujących w Spółce,

  • Organizacja przeglądów zarządzania, ich dokumentowanie oraz nadzór nad realizacją ustaleń wynikających z tych przeglądów

  • Przedstawianie Zarządowi sprawozdań dotyczących skuteczności, funkcjonowania Zintegrowanego Systemu Zarządzania i wszelkich potrzeb dotyczących doskonalenia,

  • Nadzór i koordynowanie działań związanych z prowadzeniem auditów wewnętrznych, zewnętrznych i klientowskich

  • Nadzór nad niezgodnościami oraz statusem wykonania działań korygujących,

  • Zarządzanie, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją Systemu Jakości we współpracy z kierownikami działów, w oparciu o mające zastosowanie wymagania prawne oraz wymagania wewnętrzne,

  • Podnoszenie świadomości pracowników, w tym prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu SZJ, wymagań klientów oraz rozpoznawanie potrzeb szkoleniowych w tym zakresie

  • Kontakty z jednostkami certyfikującymi i organami nadzoru rynku

  • Nadzorowanie wymagań prawnych i norm dla wyrobów firmy

  • Udział w zespole przy wycofywaniu wyrobu z rynku.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność analitycznego myślenia, opis procesów, tworzenia procedur i długofalowego planowania działań

  • Wiedza i podejście procesowe z zakresu zarządzania oraz prowadzenia projektów

  • Samodzielność, odpowiedzialność i obowiązkowość oraz inicjatywa w działaniu

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziane kwalifikacje auditora wewnętrznego systemu zarządzania jakością

  • ISO 9001

  • Prawa jazdy kategorii B

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dofinansowanie do pakietu sportowego i medycznego

  • pracę w młodym, sympatycznym i zaangażowanym zespole

Firma Canpol sp. z.o.o. producent, dystrybutor i eksporter marek CANPOL BABIES i LOVI lider polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt, od 30 lat realizujący z pasją misję wspierania szczęśliwego rodzicielstwa

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Słubica B, Żabia Wola, przy trasie S8