Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania Jakością

Metall-Expres Sp. z o.o.

Zaczernie 190

Zaczernie (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Czym będziesz się zajmował?

  • planowaniem, kierowaniem i doskonaleniem Systemu Zarządzania Jakości wg ISO 9001 w organizacji

  • koordynacją zadań związanych z utrzymaniem Systemu Zarządzania Jakością, wg. normy ISO 9001;

  • nadzorem nad realizacją celów strategicznych i polityki jakości w firmie;

  • reprezentowaniem firmy w kontakcie z jednostką certyfikującą i podczas audytów;

  • organizacją przeglądów zarządzania, ich dokumentowaniem oraz nadzorem nad realizacją ustaleń wynikających z tych przeglądów;

  • nadzorowaniem i koordynowaniem działań związanych z prowadzeniem auditów wewnętrznych oraz zewnętrznych I-ej i II-ej strony;

  • nadzorem nad niezgodnościami oraz statusem realizacji działań korygujących;

  • nadzorem nad wdrażaniem nowych rozwiązań przy użyciu narzędzi jakościowych;

  • zarządzaniem, aktualizacją i nadzorem nad dokumentacją SZJ ;

  • podnoszeniem świadomości pracowników, w tym prowadzeniem szkoleń wewnętrznych z zakresu SZJ.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej);

  • umiejętność analitycznego myślenia, opisu procesów, tworzenia procedur i długofalowego planowania działań;

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (8D, PPAP, FMEA, Ishikawa, 5Why itp.);

  • kwalifikacje Auditora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 900;

  • kwalifikacje Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie o europejskim zasięgu;

  • możliwość rozwoju swoich kompetencji;

  • konkurencyjne wynagrodzenie;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • Język angielski z native speakerem

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy polską firmą prowadzącą produkcję w zakresie metalurgii i przetwórstwa miedzi.

Jednocześnie zajmujemy się dystrybucją wyrobów z metali nieżelaznych zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy