Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im.M.KopernikO firmie

  • Pabianicka 62
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im.M.Kopernik

Pabianicka 62

Łódź

Zadania:

  1. Planowanie, prowadzenie i organizowanie działań związanych z funkcjonowaniem niezbędnej dokumentacji systemowej Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością
  2. Realizacja wymagań akredytacyjnych i nadzór nad ich prawidłową realizacją w Szpitalu
  3. Ciągłe doskonalenie ZSZ
  4. Współpraca z zewnętrznymi jednostkami certyfikującymi w zakresie ZSZ

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe,
  2. Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  3. Znajomość wymagań normy ISO 9001:2015, ISO 27001: 2013, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami,
  4. Udokumentowane szkolenie w zakresie wymagań  standardów akredytacyjnych dla szpitali,
  5. Znajomość obsługi komputera pakiet MS Office.

Oferujemy:

  1. Niezbędne narzędzia pracy
  2. Specjalistyczne szkolenia
  3. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  4. Pracę w miłej atmosferze
  5. Umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne