Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pełnomocnik ds. sytemu jakości

  • Dębica, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Hutchinson, Zakład Dębica, Zawada 79N gdzie produkowane są elementy uszczelnień karoseryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego w ramach międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zawada 79N k. Dębicy

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zintegrowanym system jakości i wymagań BHP oraz ochrony środowiska zgodnie z TS 16949 i wkrótce IATF 16949, ISO 14001, ISO 18001
    • Współpraca z innymi działami oraz pomoc techniczna właścicielom procesów w celu integracji wymagań z TS 16949 i IATF 16949, ISO 14001, ISO 18001 oraz zapewnianie wartości biznesowej procesów i wymagań klienta
    • Wspieranie procesów zakupowych i jakościowych w utrzymaniu globalnych wytycznych dla dostawców
    • Identyfikacja i eliminacja ryzyka i niedoskonałości w systemie jakości
    • Zarządzanie audytami wewnętrznymi i zewnętrznymi m.in. opracowanie planów i egzekwowanie ich realizacji
    • Stworzenie i utrzymywanie puli wykwalifikowanych audytorów wewnętrznych
    • Opracowanie planów na podstawie wyników przeglądów zarządzania jakości i biznesu oraz zapewnienie danych wejściowych
    • Organizacja corocznych dni jakości
    • Główne wskaźniki stanowiska: doskonalenie procesów; KPI procesów, ilość projektów usprawniających, wyniki audytów względem planu

    Wymagania:

    • Umiejętność myślenia poza schematami i dopasowania systemu jakości do biznesu
    • Doświadczenie w jakości ponad 8 lat, mile widziane w branży motoryzacyjnej lub lotniczej
    • Doświadczenie w poprawie systemu jakości, poparte konkretnymi przykładami
    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość globalnych wymagań motoryzacyjnych / audytor TS16949
    • Znajomość specyficznych wymagań klientów motoryzacyjnych
    • Umiejętności analizowania danych i faktów
    • Umiejętność stosowania narzędzi jakościowych: 8 D, APQP, MSA, PPAP
    • Mile widziana znajomość IATF16949
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia ze stresem
    • Gotowość do wyjazdów służbowych (okazjonalnie)
    • Dobre zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura organizacyjna
    • Umiejętności dyplomatyczne w obsłudze klienta

    Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji wraz klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) poprzez przycisk Aplikuj.

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    bottom