Pełnomocnik ds. techniczno-handlowych

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2017-11-06
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2017-12-06)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Doster Sp. z o.o.

www.doster.pl

Doster swoje początki  datuje od 1991 roku. Wtedy to powstała spółka, która stała się podwaliną obecnego stanu prawnego Doster  Sp.z.o.o.

Lata doświadczeń i stałego rozwoju przyczyniły się do ciągłego budowania zarówno strony organizacyjnej jak i technicznej spółki.

Wiedza jaką nabywaliśmy przez te wszystkie lata dała nam możliwość tworzenia coraz to nowych produktów, których skład opiera się nie tylko na ,, teoretycznych ‘’ podstawach, ale przede wszystkim na praktycznych wdrożeniach w przemyśle.

Region: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi
  • Wsparcie posprzedażowe techniczne dotychczasowych klientów firmy
  • Wykonywanie odpowiednich raportów i zestawień
  • Wyszukiwanie inwestycji związanych z uzdatnianiem wody
  • Przygotowywanie ofert techniczno- handlowych
  • Instalację i serwis urządzeń
  • Podłączenie hydrauliczne/elektryczne urządzeń w miejscach docelowej pracy

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów w teren
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Podstawowa znajomość łączenia rur PP,PVC-U, itp
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Ciekawą i stabilną pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się