Oferta pracy

Pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością

Nord Electronics Solutions Sp. z o.o.O firmie

Nord Electronics Solutions Sp. z o.o.

Pełczyńska 113

Wrocław

Nord Electronics Solutions Sp. z o.o. jest spółką prowadzącą montaż kontraktowy z uwzględnieniem nowoczesnych technologii. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie, rzetelność i przede wszystkim profesjonalizm. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Opis Stanowiska:

  • Nadzór i kontrola wdrażania procedur wewnętrznych w firmie
  • Nadzór i kontrola aktualności dokumentacji
  • Wyznaczanie i nadzór nad wskaźnikami jakościowymi
  • Nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi
  • Organizowanie i ocenianie audytów wewnętrznych
  • Administrowanie dokumentacją systemową
  • Tworzenie i aktualizacja polityk i procedur w zakresie zarządzania jakością we współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń pracowników w zakresie Zarządzania Jakością
  • Proponowanie metod poprawy funkcjonowania Systemów Zarządzania Jakością

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procedur ISO 9001, ISO 13485
  • Umiejętność mapowania procesów i ich optymalizacji
  • Umiejętność pisania procedur oraz tworzenia dokumentacji systemu jakości
  • Zaangażowanie, ambicja, dążenie do celu
  • Inicjatywa oraz konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w Polskiej firmie o zasięgu globalnym
  • Możliwość awansu oraz rozwoju osobistego
  • W pełni wyposażone stanowisko
  • Przyjazną i niepowtarzalną atmosferę

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy