Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością

  • Morawica (pow. krakowski), Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o.

    produkujący od 30 lat podzespoły elektroniczne dla globalnych koncernów

    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Morawica (pow. krakowski)

    Cel stanowiska

    • Zapewnienie poprawności działania Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością

    Twoje główne zadania

    • Nadzorowanie działania i doskonalenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością
    • Przygotowywanie, koordynowanie i przeprowadzanie audytów ISO 9001 i ISO 14001
    • Nadzór nad sprawozdawczością w zakresie jakości i zarządzania środowiskowego
    • Koordynacja działań zapewniających właściwe tworzenie i wykorzystanie dokumentów w ramach ZSZJ
    • Wspieranie działów Firmy w audytach Klientów
    • Propagowanie założeń Polityki ZSZJ

    Ty oferujesz nam:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Uprawnienia Audytora Wewnętrznego w zakresie norm ISO 9001 i ISO 14001;
    • Minimum 2 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku;
    • Biegłą znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
    • Komunikatywność;
    • Umiejętność motywowania współpracowników;
    • Samodzielność, wewnętrzną dyscyplinę i elastyczność;
    • Postawę gracza zespołowego;
    • Potrzebę rozwijania kompetencji twardych i miękkich oraz postawy partnerskiej;
    • Znajomość branży elektrotechnicznej ułatwi Ci pracę.

    My oferujemy Tobie:

    • Możliwość budowania kariery w Firmie działającej na dynamicznie się rozwijającym rynku wiązek elektrycznych;
    • Rozpoznawalny wpływ na rozwój organizacji i doskonalenie jej procesów;
    • Możliwość dofinansowania studiów podyplomowych;
    • Bezpłatne uczestnictwo w konwersatorium języka angielskiego prowadzonym przez native speaker’a;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
    • Pakiet opieki medycznej, karnet sportowy i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
    • Ciekawą pracę w młodym Zespole Firmy, gdzie wspólnie uczymy się budować relacje partnerskie.
    Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    Znajdź nas na www.zeomega.pl

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakład Elektroniczny Omega Sp. Z o.o. z siedzibą w Morawicy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Zakład Elektroniczny Omega Sp. Z o.o. z siedzibą w Morawicy przy ul. Morawica 375. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawia-nia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.