Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pełnomocnik ds. Zintegrowanych Systemów Zarządzania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa PFSP16169 9196619
    Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, lidera w swoim sektorze - poszukujemy samodzielnej oraz doświadczonej osoby na stanowisko Pełnomocnika ds. Zintegrowanych Systemów Zarządzania.

    Siedziba firmy znajduje się na południowy-wschód od Warszawy.

    Opis stanowiska / Job description:

    - Odpowiedzialność za utrzymanie oraz funkcjonowanie zintegrowanych systemów zarządzania, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001,
    - przygotowanie przedsiębiorstwa do utrzymania obecnych i pozyskania nowych świadectw jakości,
    - Zarządzanie dokumentacją ZSZ,
    - Udział w optymalizacji procesów,
    - Obsługa audytów certyfikacyjnych i klientowskich.

    Kogo szukamy / Profile description:

    - Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie jakością),
    - uprawnienia audytora wewnętrznego,
    - kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z doskonaleniem jakości we wszystkich aspektach zarządzania (preferowane doświadczenie z firm produkcyjnych),
    - Znajomość narządzi oraz metod zarządzania jakością,
    - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    - Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

    Jak aplikować / How to apply:

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

    Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

    Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

    Dowiedz się więcej o Page Personnel