Oferta pracy

Pełnomocnik Systemów Zarządzania Jakością IFS/BRC

SUNDOSE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Sundose to suplementacja szyta na miarę potrzeb organizmu. Dynamicznie rozwijająca się firma, skupiająca się na dostarczaniu indywidualnego wsparcia zdrowotnego - tworzymy suplement oparty na na technologii, twardych danych naukowych, wynikach badań i potrzebach zdrowotnych danej osoby.

Tworzymy zgrany, stale rozwijający się zespół. Pracują z nami ludzie pełni pasji, chętni do rozwoju i wdrażania innowacyjnych rozwiązań na rynku. Pracę w Sundose charakteryzuje przyjazna atmosfera startup'owa, nowatorskie projekty i możliwość stałego rozwoju umiejętności.

Posiadamy własny zakład produkcyjny zlokalizowany w Lublinie, oraz biuro główne zlokalizowane w Warszawie.

Poznaj nas bliżej: https://pl.sundose.io/

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pełnomocnik Zintegrowanych Systemów Zarządzania Jakością.

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • Prowadzenie dokumentacji Zintegrowanych Systemów Zarządzania Jakością,
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych w biurze w Warszawie i Zakładzie Produkcyjnym w Lublinie,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i audytów dostawców,
  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych certyfikatów jakościowych,
  • Nadzór nad badaniami laboratoryjnymi i pozyskiwanie akredytacji laboratoriów,
  • Analizy stanu prawnego dotyczącego suplementów diety na rynkach europejskich i USA,
  • Współpraca z GIS i pozostałym organami Państwowymi w krajach wysyłki,
  • Opracowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością wg wytycznych FDA,
  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji, Marketingu i Obsługi Klienta.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, farmacja lub pokrewne),
  • co najmniej 2 lata pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej (mile widziane suplementy diety) lub farmaceutycznej,
  • biegła znajomość przepisów prawa żywnościowego UE i USA,
  • biegła znajomość norm jakościowych IFS i BRC, poparta wdożeniami w firmach spożywczych/farmaceutycznych,
  • mile widziane uprawnienia FSPCA PCQI,
  • samodzielność, komunikatywność oraz doskonałe zdolności organizacyjne,
  • wytrwałość w poszukiwaniu rozwiązań, proaktywność,
  • umiejętność myślenia analitycznego,
  • dbałość o szczegóły
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość MS Office (z naciskiem na MS Excel).
2 - 4 lat

Korzyści dla Ciebie:

  • Praca w przyjaznych warunkach w atmosferze startup'u,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Praca w młodym, kreatywnym i sympatycznym zespole,
  • Brak nudy i nieformalny klimat,
  • Praca w pełnym wymiarze czasu (umowa o pracę/ zlecenie/ B2B), częściowo zdalna,
  • Zaangażowanie w realizację ambitnych i złożonych projektów w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy