Pełnomocnik Zarządu ds. Bezpieczeństwa Informacji

Arvato Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Windows Server

  • Active Directory

  • Azure SQL

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie, monitorowanie i doskonalenie Polityki Ochrony danych Osobowych oraz procedur Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) według: ISO-27001, obowiązujących regulacji RODO oraz wewnętrznych przepisów koncernowych ISMS,

  • współudział w definiowaniu strategii oraz polityki cyberbezpieczeństwa,

  • identyfikacja zagrożeń oraz zarządzanie obsługą incydentów bezpieczeństwa informacji; monitorowanie, pozyskiwanie i analiza informacji dot. zagrożeń,

  • nadzór nad realizacją i wdrożeniem rekomendowanych usprawnień z zakresu Bezpieczeństwa Informacji oraz cyberbepieczeństwa,

  • weryfikowanie funkcjonowania procesów i systemów pod kątem występowania ryzyk,

  • opracowanie wewnętrznej dokumentacji bezpieczeństwa informacji, w tym ochrony danych osobowych,

  • organizowanie oraz realizacja audytów wewnętrznych oraz planowych testów penetracyjnych (infrastruktury, systemów),

  • wsparcie w organizowaniu oraz realizacja audytów zewnętrznych,

  • opracowywanie kampanii informacyjnych budujących świadomość pracowników oraz propagujących zagadnienia bezpieczeństwa informacji, prowadzenie webinariów i e-szkoleń w obszarze cybersecurity,

  • udział w projektach z zakresu bezpieczeństwa informacji dla klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych,

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją zapewnienia ciągłości działania firmy i lokalizacji (DRP i BCP).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu informatyki, telekomunikacji lub pokrewne,

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie we wdrażaniu, utrzymaniu i doskonaleniu systemu ISO/IEC 27001 oraz w obszarze zarządzania cyberbepieczeństwem,

  • wiedza, znajomość przepisów oraz technologii i rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa w stopniu pozwalającym na opracowanie polityk, wytycznych oraz rekomendacji dotyczących bezpieczeństwa informacji,

  • umiejętność komunikacji, tworzenia procedur, definiowania wymagań i określania ryzyka,

  • analityczne, logicznie i systemowe myślenie oraz dostrzeganie zależności,

  • doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa informacji (security IT, audyt, ocena ryzyka, cyberbezpieczeństwo),

  • doświadczenie w zakresie wdrażania i utrzymania zgodności z RODO,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).

  • doświadczenie w zakresie bezpiecznego wytwarzania oprogramowania ze znajomością podstaw dobrych praktyk oraz zarządzania Infrastruktura IT (Azure, Winodows Server, ActiveDirectory).

To oferujemy

  • pracę w skutecznym zespole opartym na życzliwości i dobrej energii (Team Positivity),

  • duża samodzielność w działaniu,

  • udział w międzynarodowych projektach mających bezpośredni wpływ na funkcjonowanie organizacji w skali globalnej,

  • możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,

  • branżowe platformy e-learningowe,

  • czas na rozwój Twoich pomysłów,

  • treningi umiejętności miękkich,

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie,

  • zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • świętowanie urodzin