Oferta pracy

PEŁNOMOCNIK ZARZĄDU DS. FINANSOWO-ADMINISTRACYJNYCH

BIGRAM S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kierownik / Koordynator

Numer ref.: DK/PZ/0521

ZAKRES ZADAŃ:

  • Nadzorowanie obszaru księgowego i administracyjnego w organizacji zgodnie z wytycznymi zarządu
  • Wsparcie managerów obu zespołów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
  • Wykonywanie raportów w excelu i power point na potrzeby zarządu
  • Negocjowanie umów z kontrahentami, utrzymywanie kontaktu z bankami oraz leasingodawcami.
  • Realizacja innych zadań zleconych przez Dyrektora Finansowego

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. Finanse i Rachunkowość);
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Działu Księgowości/ Głównego Księgowego;
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Office;
  • mile widziana znajomość programu CDN XL;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne;

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w gronie długoletnich pracowników
  • System premiowy dostosowany do stanowiska
  • Kartę Multisport
  • Opiekę medyczną Lux-Med
  • Wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie do imprez kulturowo-sportowych
  • Premie świąteczną
  • Dofinansowanie studiów i kursów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne