Oferta pracy

Pełnomocnik Zarządu ds. jakości

Ekoenergetyka-Polska S.A.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, wdrażanie i utrzymywanie systemu zarządzania jakością;

  • przedstawianie kadrze managerskiej sprawozdań dotyczących funkcjonowania systemu zarządzania jakością i wszelkich potrzeb związanych z jego doskonaleniem;

  • przygotowanie przedsiębiorstwa do uzyskania i utrzymania odpowiednich certyfikatów jakości wydawanych przez organy zewnętrzne;

  • organizowanie, nadzorowanie i koordynowanie prac wszystkich działów przedsiębiorstwa związanych z wdrażaniem, realizacją i dokumentowaniem systemu zarządzania jakością;

  • prowadzenie projektów optymalizacyjnych w celu poprawy wskaźników jakościowych,

  • wsparcie jakościowe w procesach operacyjnych;

  • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i analiza ich przyczyn w oparciu o narzędzia jakościowe oraz działania naprawcze;

  • nadzór nad systemem zintegrowanym (przeglądy zarządzania, system audytów, zarządzanie dokumentacją, doskonalenie);

  • odpowiedzialność za przeprowadzanie rachunku kosztów systemu zarządzania jakością i ich analizy oraz wdrażanie działań naprawczych oraz prewencyjnych optymalizujących koszty jakości w organizacji;

  • przeprowadzanie rachunku kosztów systemu zarządzania jakością i ich analiza;

  • odpowiedzialność za system wewnętrznych audytów jakości;

  • przeprowadzanie audytów jakości;

  • przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania jakością;

  • znajomość norm serii ISO 9000 (9000, 9001, 9004) oraz narzędzi jakościowych;

  • doświadczenie w wdrażaniu ISO w firmie produkcyjnej;

  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i audytów u dostawców wg norm ISO;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2);

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz dokładnej i szczegółowej analizy oraz weryfikacji danych, a także samodzielność w działaniu;

  • umiejętność współpracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zarządzania czasem;

  • umiejętność współpracy z Zarządem.

To oferujemy

  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED

  • Karta Medicover Sport

  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen i zakupu okularów korekcyjnych

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie

  • Innowacyjne projekty e-mobility

  • Interdyscyplinarny zespół

  • Emplo – platforma do komunikacji

  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych

  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki

  • Sportowa integracja

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Komfortowe przestronne biura

  • Pyszna kawa z lokalnej palarni

  • Ruchomy czas pracy

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie pobytu dziecka w przedszkolu Ekolucky

  • Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka

  • Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie w ważnych momentach w życiu (ślub, dziecko)

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.

Przewiń do profilu firmy