Oferta pracy

Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kościerzyna, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, będącego właścicielem rozpoznawalnego brandu z branży spożywczej, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Reprezentowanie Zarządu Spółki podczas kontroli urzędów, audytów certyfikujących;
  • Doskonalenie oraz nadzór nad realizacją systemów zarządzania jakością;
  • Wdrażanie nowych systemów zarządzania jakością w zależności od wewnętrznych potrzeb firmy;
  • Prowadzenie dokumentacji systemowej;
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych dla pracowników z obszarów systemu i zasad jakościowych;
  • Ścisła współpraca z Zarządem Spółki.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży spożywczej;
  • Uczestniczenie we wdrażaniu lub samodzielne wdrażanie systemów zarządzania jakością;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność organizacji pracy, orientacja na wyniki oraz komunikatywność;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe- technologia żywności lub pokrewne;
  • Mile widziana udokumentowana wiedza na temat norm i standardów jakości;
  • Doświadczenie w reprezentowaniu firmy podczas kontroli urzędów, audytów certyfikujących.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie;
  • Umowa o pracę;
  • Udział w interesujących projektach oraz realny wpływ na strategie rozwoju organizacji;
  • Ścisłą współpracę z Zarządem doceniającym inicjatywę pracownika;
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy