Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pełnomocnik Zarządu ds. Techniczno- Handlowych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 07.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Oferowane usługi wykonujemy zarówno w warsztatach Partner Serwis, jak i bezpośrednio u Klientów. Działamy na rynku od 2002 roku. Obecnie firmę tworzy 6 oddziałów świadczących serwis przemysłowy i dystrybucję nowych komponentów napędowych. Zatrudniamy łącznie około 500 osób.
    Pełnomocnik Zarządu ds. Techniczno - Handlowych – Inżynier sprzedaży

    Zakres obowiązków:

    • realizowanie celów sprzedażowych wyznaczonych przez firmę,
    • pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie,
    • profesjonalna obsługa klienta – doradztwo techniczne,
    • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji,
    • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi,
    • systematyczne raportowanie efektów swojej pracy.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej, preferowane usługi sprzedaż maszyn i urządzeń,
    • silne nastawienie na cel i umiejętność samodzielnej pracy popartej wynikami,
    • otwartość do stałego podnoszenia swojej wiedzy technicznej i sprzedażowej,
    • systematyczność i konsekwencja w działaniu,
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • praktyczna znajomość MS Office,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • motywacja do osiągniecia sukcesu, dyspozycyjność oraz mobilność i uczciwość.

    Oferujemy:

    • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny,
    • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów),
    • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
    • dostęp do wiedzy i doświadczenia oraz możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji,
    • dużą samodzielność i swobodę działania.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Kandydat ma prawdo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Partner Serwis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul.Stoczniowa 2 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.