Oferta pracy

Pełnomocnik Zarządu ds. Technicznych

Grupa GPECO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to cos więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

  • w TOP 10 największych inwestorów na Pomorzu
  • 500
    pracowników
  • 20 benefitów pracowniczych

Twoje zadania:

  • koordynacja działalności firmy w zakresie: eksploatacji, rozwoju i wykorzystania infrastruktury technicznej
  • prowadzenie zespołu doświadczonych kierowników / ekspertów technicznych
  • zapewnienie prawidłowej realizacji bieżących zadań operacyjnych w obszarze technicznym
  • zarządzenie budżetem / kluczowymi wskaźnikami efektywności / projektami w obszarze technicznym (raportowanie w/w do kadry zarządzającej Grupy GPEC )
  • optymalizacja procesów eksploatacyjnych z zakresu ciepłowniczego i/lub energetycznego
  • inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających pracę i podnoszących jakość w podległym obszarze

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość branży energetycznej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – zarządzanie kilkuosobowym zespołem kierowników
  • doświadczenie w projektach inżynierskich
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana energetyka / inżynieria środowiska)
  • nastawienie na realizację celów i efektywność w działaniu

Oferujemy:

  • dynamiczny zespół, doświadczeni partnerzy do dyskusji, otwartość na nowe
  • udział w strategicznym rozwoju organizacji
  • jasną i bezpośrednią komunikację
  • samochód służbowy
  • benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowania aktywności sportowej
  • dodatkowe 4 dni urlopu, grywalizacja

Dołącz do zespołu Grupy GPEC!

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV.
Na Twoje CV czekamy do 29.04.2021r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne