Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

  • Legnica, dolnośląskie
  • Poznańska 49, Legnica, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SANHA Polska Sp. z o.o. rozrasta się - chciałbyś rosnąć z nami?

    Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż od początku swojej działalności stale obserwujemy dynamiczny wzrost potencjału firmy, dochodów, a także satysfakcji klientów. Dzięki naszym produktom, doskonałym referencjom i zmotywowanej załodze, codziennie poszerzamy swoje horyzonty: jeszcze większe zorientowanie na klienta, większa efektywność produkcji, więcej odpowiedzialności.

    Jeśli podzielasz nasze poglądy i chcesz zwiększyć swoje umiejętności i potencjał - zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: SANHA Polska Sp. z o.o., Legnica, ul. Poznańska 49

    Obowiązki:

    • ścisła współpraca z Zarządem na forum międzynarodowym,
    • nadzór, utrzymanie i rozwój funkcjonującego w firmie systemu zarządzania zgodnego z normami ISO 9001:2015 oraz ISO 50001:2011,
    • analiza kluczowych dla organizacji wskaźników jakościowych z wykorzystaniem metod statystycznych,
    • współdziałanie przy zestawianiu rocznych celów jakościowych firmy,
    • identyfikacja obszarów do optymalizacji (szczególnie procesów produkcyjnych),
    • zarządzanie personelem podległych działów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne oraz kierunkowe - z zakresu zarządzania jakością,
    • min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe na danym lub podobnym stanowisku,
    • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu bardzo dobrym- warunek konieczny,
    • znajomość metod jakościowych: 8D, Six - Sigma, FMEA, PEP, PPAP, SQD, Kanban, Kaizen,
    • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
    • gotowość do delegacji zagranicznych,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • wysokie umiejętności interpersonalne.

    Oferta:

    • konkurencyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji,
    • atrakcyjna premia za realizację wyznaczonych celów,
    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku pracy w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość budowania polityki jakości firmy,
    • praca na odpowiedzialnym stanowisku w przyjaznej atmosferze,
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
    • ruchome godziny rozpoczęcia pracy,
    • dodatkowy urlop w wymiarze do 10 dni,
    • pakiet prywatnej opieki medycznej.

    Sposób aplikowania: Kandydatów prosimy o zgłaszanie  swoich aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj lub bezpośrednio do działu HRM SANHA Polska Sp. z o.o. ul. Poznańska 49, 59-220 Legnica.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie i pozostali w kontakcie, umieść w aplikacji dodatkową zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.