Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Elita MebleO firmie

Elita Meble

Żeromskiego 32

Sztumskie Pole (pow. sztumski)

Jesteśmy liderem w produkcji mebli łazienkowych w Polsce. Nasze spółki Elita i Maximus Trading należą do międzynarodowej grupy producentów wyposażenia łazienek ROYO Group International Bathroom.

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie, doskonalenie i utrzymywanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością w oparciu o obowiązujące normy i standardy
  • Przygotowanie, koordynowanie i przeprowadzanie audytów zewnętrznych, wewnętrznych
  • Nadzór i kontrola nad działaniami korygująco-naprawczymi po wewnętrznych audytach
  • Przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń dla pracowników firmy z zakresu SZJ
  • Proponowanie nowych rozwiązań dla poprawy funkcjonowania SZJ
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie certyfikacji SZJ
  • Opracowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub związane z zarządzaniem jakością.
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku Pełnomocnika ds. ZSZ lub podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenie w organizowaniu i przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i zewnętrznych u dostawców
  • Doświadczenie audytorskie potwierdzone certyfikatami;
  • Znajomość norm ISO 9001, 14001, 45001;
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikuj
Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.elitameble.pl

Dane osobowe będą wykorzystywane do momentu ukończenia procesu rekrutacji na w/w stanowisko.

Ogłoszenie archiwalne