Logo Pracuj.pl

Penetration Tester

ING Tech PolandO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie wymogów i standardów informatycznych
  • Przeprowadzanie penetration tests
  • Ocena ryzyka wystąpienia słabych punktów w infrastrukturze informatycznej

Nasze wymagania

  • Posiadasz dobrą znajomość zagadnień bezpieczeństwa na poziomie technicznym,
  • Dobrze znasz mechanizmy powstawania luk w aplikacjach webowych tj. SQL Injection, Cross-Site Scripting i innych zamieszczonych na liście OWASP Top 10 Vulnerabilites,
  • Posiadasz umiejętność wykorzystania wykrytych podatności,
  • Znasz zagadnienia związane z powstawaniem luk bezpieczeństwa i przeciwdziałaniem im na poziomie aplikacji oraz infrastruktury IT,
  • Posiadasz znajomość zagadnień kryptografii.

Mile widziane

  • Certyfikaty poświadczające zawodowe kompetencje i wiedzę.
  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowany profil - informatyka,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku jak pentester, ekspert ds. bezpieczeństwa,
  • Doświadczenie zawodowe w środowisku międzynarodowym,
  • Jesteś graczem zespołowym, który ma również zdolność do samodzielnej pracy,
  • Jesteś ambitną, odpowiedzialną, zorientowaną na rozwiązania osobą.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,
  • Certyfikacje i transfer wiedzy
  • Najnowsze technologie
  • Międzynarodowe projekty
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • gry wideo w pracy
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Penetration Tester, Konduktorska 35, Katowice