Oferta pracy

Penetration Tester

ING Tech Poland

  • Konduktorska 35, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Konduktorska 35

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie penetration tests

  • Wdrażanie wymogów i standardów informatycznych

  • Ocena ryzyka wystąpienia słabych punktów winfrastrukturze informatycznej

Nasze wymagania

  • Posiadasz dobrą znajomość zagadnień bezpieczeństwa na poziomie technicznym,

  • Dobrze znasz mechanizmy powstawania luk w aplikacjach webowych tj. SQL Injection, Cross-Site Scripting i innych zamieszczonych na liście OWASP Top 10 Vulnerabilites,

  • Posiadasz umiejętność wykorzystania wykrytych podatności,

  • Znasz zagadnienia związane z powstawaniem luk bezpieczeństwa i przeciwdziałaniem im na poziomie aplikacji oraz infrastruktury IT,

  • Posiadasz znajomość zagadnień kryptografii,

  • Jesteś osobą komunikatywna,

  • Potrafisz samodzielnie zarządzać swoimi zadaniami,

  • Posiadasz umiejętność rozwiązywania kompleksowych zadań

Mile widziane

  • Certyfikaty poświadczające zawodowe kompetencje i wiedzę.

  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowany profil - informatyka,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim,

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku jak pentester, ekspert ds. bezpieczeństwa,

  • Doświadczenie zawodowe w środowisku międzynarodowym,

  • Jesteś graczem zespołowym, który ma również zdolność do samodzielnej pracy,

  • Jesteś ambitną, odpowiedzialną, zorientowaną na rozwiązania osobą.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu