Oferta pracy

DGA-P-04-2021
UWAGA! Prosimy o zamieszczenie w CV odpowiednich klauzul: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem 2016/679 RODO. Administratorem Danych jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia ("Prawo do zapomnienia"), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Posiadam informację, że DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46. Jeśli chcesz, by Twoje zgłoszenie było brane pod uwagę przy innych rekrutacjach firmy DAGMA, dodaj do powyższej klauzuli: Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
DAGMA Sp. z o. o.

Pentester

DAGMA Sp. z o. o.O firmie

  • Bażantów 4, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna 12 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bażantów 4

Katowice

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Kali linux, Parrot OS, nmap, Burp/OWASP Zap.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów penetracyjnych i audytów podatności w środowiskach sieciowych,

  • Wykonywanie audytów podatności aplikacji mobilnych, webowych i tzw. „grubych klientów”,

  • Wykonywanie audytów podatności systemów operacyjnych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień bezpieczeństwa z zakresu systemów operacyjnych, aplikacji webowych i mobilnych,

  • Doświadczenie przy wykonywaniu testów penetracyjnych,

  • Umiejętności praktycznej weryfikacji podatności wskazanych np. w OWASP TOP 10,

  • Znajomość metodyk testów penetracyjnych np. OSSTMM,

  • Praktyczna znajomość narzędzi takich jak: Burp Suite, Nessus, OpenVAS, Metasploit, Appium itp.,

  • Język angielski na poziomie dobrym,

  • Otwartość na nowe doświadczenia, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Certyfikaty dokumentujące wiedzę takie jak: OSCP, OPST, CEH,

  • Przebyte szkolenia z zakresu testów penetracyjnych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Luźna atmosfera w profesjonalnym zespole,

  • Różnorodność projektów,

  • Dostęp do zaawansowanych technologii,

  • Nowoczesne klimatyzowane biuro w Katowicach,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w „ludzkich godzinach”,

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego,

  • Niezapomniane wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

DAGMA to jeden z największych dystrybutorów rozwiązań IT w Polsce. Stabilny rozwój naszej firmy wielokrotnie docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu - ostatnia za 2018 rok) W Katowickiej siedzibie zatrudniamy dziś ponad 100 osób, a liczba pracowników stale rośnie.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Od ponad 30 lat nie tylko dystrybuujemy zabezpieczenia IT, ale także doradzamy, wdrażamy i szkolimy w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz systemów informatycznych. Stabilny rozwój naszej firmy wielokrotnie docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu – ostatnia za 2018 rok). W naszym katowickim biurze zatrudniamy ponad 100 osób i stale rośniemy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jeśli chcesz mieć dostęp do zaawansowanych technologii i szkoleń, chcesz uczestniczyć w ciekawych projektach i mieć poczucie, że Twoja praca jest ważna, to dołącz do nas!

Twój opiekun rekrutacji: Karolina Wcisło