Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pentester - Security Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient- jedna z największych firm consultingowych na świecie, obecna w ponad 100 krajach. Lider w zakresie bezpieczeństwa przemysłowego, Moźliwość certyfikacji zew, udział w międzynarodowych projektach, współpraca z TOP Global klientami, najnowsze technologie.

    Lokalizacja Klienta - Warszawa Centrum

    Otwartość na wyjazdy służbowe na terenie Polski i Europy

    Miejsce pracy: Warszawa
    45188

    Zadania:

    • Przeprowadzanie testów bezpieczeństwa aplikacji, produktów i platform
    • Analizę i definiowanie wymagań bezpieczeństwa aplikacji i systemów
    • Analizę kodu źródłowego aplikacji
    • Przygotowanie raportów bezpieczeństwa, współpracę z programistami

    Przykładowe projekty realizowane w ramach obszaru Cyberbezpieczeństwa

    • Ocena kompletności i dojrzałości procesów i narzędzi związanych z cyberbezpieczeństwem
    • Projektowanie kompleksowych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych mających na celu podniesienie bezpieczeństwa klienta
    • Wsparcie klienta w zakresie zarządzania programami transformacji w zakresie obszaru bezpieczeństwa
    • Wdrażanie rozwiązań klasy Security Information and Event Management (SIEM) - zbieranie wymagań, definiowanie reguł/przebiegów workflow, konfiguracja rozwiązania i polityk
    • Wdrażanie rozwiązań klasy Database Activity Monitoring (DAM) - zbieranie wymagań, definiowanie polityk, konfiguracja rozwiązania i polityk
    • Wdrażanie rozwiązań klasy Privillege Account Management (PAM) - zbieranie wymagań, definiowanie polityk, konfiguracja rozwiązania i polityk
    Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

    Do rekrutacji zapraszamy osoby z doświadczeniem na stanowisku Pentestera lub Security/Cybersecurity Engineera.

    Mile widziane certyfikaty: OSCP,OSCE, SANS lub inne

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Współpraca z TOP klientami
    • Jasna ścieżka rozwoju
    • Certyfkacja zew, szkolenia zagraniczne

    Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:

    "Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz.926 ze zm.) niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę dla Reed Personnel Services Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Złota 59 na:

    - przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z udziałem mojej osoby,

    - udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom z grupy Reed do celów związanych z procesem rekrutacji.

    Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Reed Personnel Services Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Złota 59. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz po wyrażeniu zgody potencjalnym pracodawcom lub podmiotom z grupy Reed do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.