Praca people (hr) generalist, Warszawa

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
  • Rekrutacja zdalna
    • Warszawa
    For Our client, an international financial organization, we are currently searching for Candidates for the postion of HR Administrator/Generalist. You will be responsible for: Supporting employees, line managers and external vendors with diverse...
    opublikowana: 18 stycznia 2021
    • Warszawa
    Zakres obowiązków: udział w projektach doradztwa HR, obejmujących m.in. tworzenie optymalnych i efektywnych kosztowo systemów wynagrodzeń i benefitów (dla ogółu pracowników lub specyficznie dla kadry zarządzającej); procesy HR due diligence i...
    • Warszawa
    YOUR WORK-LIFE OPPORTUNITY: Glovo is looking for a world-class HR Generalist to join our team in Poland. Are you ready to carry out effectively and smoothly the People related processes - a mix between recruitment, employee experience, and HR...
    opublikowana: 14 stycznia 2021