Oferta pracy

People & Culture Administrator

IKEA Retail Poznań

  • Szwedzka 10, Nowe Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Szwedzka 10

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie administracji personalnej zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej,

  • przygotowywanie dokumentów personalnych oraz danych do wypłaty wynagrodzeń,

  • monitorowanie i praca z kluczowymi KPI’s w dziale People&Culture,

  • administrowanie benefitami oferowanymi przez IKEA,

  • prowadzenie szkoleń związanych z Działem Administracji People&Culture,

  • doradztwo dla pracowników i ich przełożonych z zakresu prawa pracy oraz wewnętrznych regulaminów,

  • wspieranie menedżerów w procesach związanych z cyklem życia Pracownika, zgodnie z przyjętą strategią,

  • współpraca z Działami Administracji w innych lokalizacjach IKEA,

  • dbanie o utrzymywanie zaangażowania i dobrostanu (health&wellbeing) Pracowników poprzez współpracę

  • i pozyskiwanie wiedzy o warunkach pracy,

  • realizacja strategii i planu działań działu People & Culture w jednostce.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie z zakresu administracji personalnej tj. sporządzaniu dokumentacji związanej

  • z nawiązywaniem i przebiegiem zatrudnienia, prowadzeniu akt osobowych, rozliczania ewidencji czasu pracy, urlopów, absencji,

  • posiadasz praktyczną znajomość prawa pracy,

  • jesteś godny/a zaufania, można na Tobie polegać,

  • posiadasz zdolności organizacyjne oraz terminowo, na bieżąco i profesjonalnie realizujesz swoje zadania,

  • chętnie pracujesz z dokumentami i systemami,

  • mile widziana znajomość systemu SAP,

  • jesteś komunikatywny/a, lubisz pracę zespołową i chętnie pomagasz innym,

  • mile widziana jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • umowę na czas do sierpnia 2023r,

  • kantynę pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 5 złotych,

  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

  • kartę Multisport,

  • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

  • prywatny plan emerytalny,

  • indywidualne ubezpieczenie na życie,

  • kredyt 0% na zakupy w IKEA,

  • grafiki układane z 2-miesięcznym wyprzedzeniem,

Jesteśmy IKEA i od ponad 75 lat mamy wpływ na to, jak miliony ludzi urządzają swoje domy na całym świecie! Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Wspólnie z Tobą chcemy tworzyć lepsze codzienne życie dla wielu ludzi – nie tylko to, które toczy się w ich domach

Przewiń do profilu firmy