Oferta pracy

People Partner/ka

Fabrity

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie strategicznego i operacyjnego wsparcia dla menedżerów na każdym poziomie organizacji,

  • budowanie relacji opartej na zaufaniu ze wszystkimi pracownikami,

  • wsparcie członów zespołów w maksymalnym uwalnianiu ich potencjału,

  • podejmowanie we współpracy z menedżerami działań ukierunkowanych na budowanie zaangażowanych zespołów,

  • definiowanie i realizowanie potrzeb w zakresie polityki personalnej,

  • analizowanie wskaźników HR, wyciąganie wniosków i rekomendowanie rozwiązań,

  • współpraca z menedżerami w projektowaniu i wdrażaniu zmian w strukturze organizacji,

  • inicjowanie tworzenia nowych narzędzi HR w oparciu o zdefiniowane potrzeby biznesowe,

  • prowadzenie warsztatów, spotkań biznesowych,

  • uczestniczenie we wszystkich procesach HR w kluczowej roli,

  • organizowanie i egzekwowanie realizacji wszystkich procesów HR w swoich obszarach.

Nasze wymagania

Jako People Partner/ka masz szansę wpływać strategicznie na pracę w Fabrity, a wartość Twojej pracy swoim zasięgiem obejmie każdy poziom organizacji. Szukamy osoby, która świetnie czuje się w technologicznym otoczeniu, jest otwarta na niestandardowe rozwiązania i dynamiczne środowisko pracy.

To oferujemy

  • hybrydowy model pracy,

  • pracę w jednej z trzech wybranych lokalizacji (Warszawa, Łódź, Rzeszów),

  • bardzo dobry potencjał do rozwoju i realizacji celów zawodowych,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie preferowanej formy umowy (UoP, B2B),

  • działania wellbeingowe,

  • pakiet medyczny,

  • karta multisport,

  • ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Fabrity

Fabrity to polski software house, którego partnerami są innowacyjne firmy z całego świata. Wspieramy ich w procesie transformacji cyfrowej, oferując swoją wiedzę w zakresie tworzenia oprogramowania i projektowania doświadczeń użytkowników.

Nasze główne kompetencje obejmują projektowanie produktów cyfrowych, tworzenie specjalistycznego oprogramowania na zamówienie, budowanie aplikacji internetowych i mobilnych.

Naszymi klientami są znane marki z branż takich jak: medycyna i farmacja, opieka zdrowotna, przemysł motoryzacyjny, usługi finansowe.

Przewiń do profilu firmy