Logo Pracuj.pl

People Partner

FabrityO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie strategicznego i operacyjnego wsparcia dla menedżerów na każdym poziomie organizacji,
  • budowanie relacji opartej na zaufaniu ze wszystkimi pracownikami,
  • wsparcie członów zespołów w maksymalnym uwalnianiu ich potencjału oraz rozwoju,
  • podejmowanie we współpracy z menedżerami działań ukierunkowanych na budowanie zaangażowanych zespołów,
  • definiowanie i realizowanie potrzeb w zakresie polityki personalnej,
  • analizowanie wskaźników HR, wyciąganie wniosków i rekomendowanie rozwiązań,
  • współpraca z menedżerami w projektowaniu i wdrażaniu zmian w strukturze organizacji,
  • inicjowanie tworzenia nowych narzędzi HR w oparciu o zdefiniowane potrzeby biznesowe,
  • prowadzenie warsztatów, spotkań biznesowych,
  • uczestniczenie we wszystkich procesach HR w kluczowej roli.

Nasze wymagania

  • Jako People Partner masz szansę wpływać strategicznie na pracę w Fabrity, a wartość Twojej pracy swoim zasięgiem obejmie każdy poziom organizacji. Szukamy osoby, która świetnie czuje się w technologicznym otoczeniu, jest otwarta na niestandardowe rozwiązania i dynamiczne środowisko pracy.

To oferujemy

  • Możesz dołączyć do Fabrity Academy i Fabrity Labs, aby zdobyć wiedzę i rozwinąć nowe umiejętności
  • Daleko nam do sztywnych procedur
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • English conversation club
  • Działania wellbeingowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

We are "The Software Creators"

W Fabrity dostarczamy najlepsze w swojej klasie zespoły programistyczne [+200 osób], które wspierają naszych klientów w ich drodze do cyfrowej transformacji. Posiadając wieloletnie doświadczenie i kompetencje w zakresie wiodących rozwiązań informatycznych, jesteśmy sprawdzonym partnerem w różnych dziedzinach digitalizacji.

People Partner, Rzeszów