Oferta pracy

Performance Analyst

Yieldbird Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • monitoring i kontrola wskaźników performance wydawców, troubleshooting

  • przygotowywanie analiz

  • rekomendacje rozwiązań mających na celu zwiększenie przychodów wydawców

  • wsparcie biznesu w kluczowych spotkaniach z wydawcami

  • koordynowanie procesów i projektów

  • realizowanie celów finansowych w ramach podnoszenia performancu wydawców

  • zdobywanie i wykorzystywanie wiedzy z zakresu programmatic i optymalizacji

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia w AdTech / programmatic / media market / digital marketing

  • bardzo dobra znajomość Excel

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielność, umiejętność wyznaczania sobie priorytetów i dobra organizacji pracy

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki, proaktywność, odwaga w dzieleniu się swoimi uwagami i pomysłami

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane

  • znajomość: Google Ad Manager / Data Studio / Google Analytics / Jira

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w jednej z najszybciej rozwijających się firm w obszarze AdTech

  • Elastyczna forma zatrudnienia - B2B lub Umowa o Pracę

  • Praca zdalna lub jeśli wolisz w naszym biurze w Warszawie lub Krakowie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: lekcje języka angielskiego z nativem, opieka medyczna (enel med lub luxmed), karta Multisport, WellBee, usługi konsjerża (AskHenry), szkolenia

  • Masę wyzwań i pracę w fajnym, zgranym zespole 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • multisport

  • wellbee platform

  • AskHenry

We’re one of the fastest growing IT companies in Central Europe. We provide support and services to more than 250 publishers in 30+ countries in programmatic business. We invest a lot in company culture, helping our team grow, expand their knowledge and experience. We don’t forget to have fun too!

Przewiń do profilu firmy