Oferta pracy

Performance Business Development Manager

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oferty performance w oparciu o content w ramach całego ekosystemu Ringier Axel Springer (Onet.pl, Business Insider, MedOnet, Auto Świat i wiele innych)

  • Wdrażanie nowych ofert efektywnościowych do oferty sprzedażowej

  • Zarządzanie pozyskanym ruchem - nadzór nad dowożeniem KPI w modelach głębokich CPL, CPS, CPO

  • Negocjowanie i przygotowywanie umów z partnerami

  • Tworzenie nowych ofert sprzedażowych i wsparcie zespołów sprzedażowych przy pozyskiwaniu klientów

  • Współpraca z redakcjami i dbałość o dostarczany content

Nasze wymagania

  • Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość modeli efektywnościowych (CPC, CPL CPS, CPA itp.)

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: Google Analytics, Google Ad Manager, Facebook Ads

  • Bardzo dobra znajomość Power Point

  • Doświadczenie we współpracy z klientami bezpośrednimi, domami mediowymi, zespołami sprzedażowymi

  • Umiejętność przeprowadzania testów A/B i tworzenia ofert sprzedażowych

  • Proaktywność, samodzielność i chęć do wdrażania własnych pomysłów w życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy sportowe

  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy

W związku z rozwojem oferty performance w Ringier Axel Springer Polska, poszukujemy osoby na stanowisko Performance Business Development Manager. Jeżeli chcesz z nami tworzyć nowe rozwiązania efektywnościowe dla naszych klientów, zapraszamy do aplikowania!