Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Performance Ekspert

Locon Sp. z o.o.O firmie

Locon Sp. z o.o.

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Stwórz i zarządzaj najskuteczniejszymi kampaniami reklamowymi w Google i Facebook.

  • Wyskaluj działania reklamowe - z zachowaniem CPS - do rekordowo wysokiego poziomu.

  • Kompleksowo zarządzaj procesem segmentacji użytkowników - zarządzaj lejkiem sprzedażowym.

  • Rozwiń pozyskiwanie klientów Bezpiecznej Rodziny i uzyskaj dodatkowy efekt skali sprzedaży dzięki nowym projektom pozyskania ruchu np. afiliacji, porównywarkom cenowym, retargetingowi i innym.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku w biznesie e-commerce, które będziesz mógł/mogła zaprezentować w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

  • Powinieneś udokumentować swoje sukcesy w optymalizacji i SKALOWANIU kampanii reklamowych z budżetami przekraczającymi 10000 zł.

  • Dowozisz wyniki i skalę zamiast wyjaśnień, dlaczego się nie udało.

  • Powinieneś raportować efektywność oraz uzasadniać poniesione koszty.

To oferujemy

  • Im większy sukces, tym większa premia

  • Pensja adekwatna do umiejętności

  • Mistrzowie egzekucji mają możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Przygotowujesz brand do akcji wejścia spółki na rynki zagraniczne

  • Stabilne zatrudnienie w firmie technologicznej

  • Owocowe poniedziałki i cykliczne imprezy integracyjne

  • Pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, Multisport)

  • Nowoczesna kultura pracy

  • Praca w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcje ze swojej pracy

  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Locon Sp. z o.o., właściciel brandu BezpiecznaRodzina.pl

Oferujemy to, co najcenniejsze - bezpieczeństwo rodziny dzięki gamie jedynych na polskim rynku tak zaawansowanych rozwiązań technologicznych opartych o lokalizację. Jesteśmy liderem polskiego rynku parasolowych usług zapewnienia bezpieczeństwa opartych o najnowszą technologię.

Jako lider polskiego rynku szukamy ambitnych osób skoncentrowanych na wynikach popartych najwyższymi standardami egzekucji w oparciu o najnowocześniejsze technologie zarządzania.

Aplikuj, jeśli chcesz osiągnąć sukces razem z naszą firmą.

Przewiń do profilu firmy