Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Performance Manager (Google Ads + FB Ads)

WILLS INTEGRATEDO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii kampani efektywnościowych, tworzenie mediaplanów, kontakt z wydawcami

  • planowanie, uruchamianie i optymalizacja kampanii w sieciach Facebook Ads i Google Ads

  • praca z Google Analitycs i innymi narzędziami analitycznymi

  • raportowanie wyników oraz rekomendowanie dalszych działań

Nasze wymagania

  • ponad 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • przykłady kanałów projektów, które są świetną wizytówką Twojej pracy

  • doświadczenie w obsłudze kampanii w sieciach Facebook Ads i Google Ads

To oferujemy

  • dobrana do preferencji forma zatrudnienia (UoP/B2B)

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • przejrzysty system premiowy

  • możliwość rozwoju przy różnorodnych projektach

  • możliwość współpracy z doświadczonym zespołem

  • stały dostęp do całkiem niezłych, choć strasznie suchych żartów

WILLS INTEGRATED

Cześć,

Zajmujemy się marketingiem. Budujemy trwała wartość w biznesie za pomocą efektywnej komunikacji. Realizując projekty dla naszych klientów integrujemy wiedzę z kilku obszarów: Public Relations, Performance, Strategy, Creative, Digital, Branding i Design. Za priorytety stawiamy sobie celowość działań, aktywną współpracę otwartą na wiele perspektyw i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań.

Do grona obsłużonych przez nas marek należą: PKP Intercity, Moico, SWISS KRONO, Dekoral, Vozilla, Isover, Blachotrapez, Kakto czy Medcom.

Obecnie poszukujemy osoby do działu Komunikacji na stanowisko:

Performance Manager

Przewiń do profilu firmy