Logo Pracuj.pl

Performance Marketing Manager

Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Elbląg
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej skoncentrowanej na pozyskiwaniu nowych klientów
  • planowanie i realizacja działań na stronie internetowej prowadzących do zwiększania sprzedaży
  • wdrażanie i optymalizacja kampanii w wybranych systemach reklamowych
  • analizowanie podjętych działań oraz raportowaniem ich efektywności
  • poszukiwanie nowych sposobów na promowanie usług i produktów
  • wsparciem zespołu marketingu w bieżących działaniach promocyjnych

Nasze wymagania

  • minimum 4-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami performance
  • doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu kampanii sprzedażowych i zasięgowych
  • doskonała znajomość narzędzi: Google Ads, Facebook Business Manager, Google Analytics, D&V360, Campaign Manager, Bing
  • znajomość bieżących trendów w kampaniach performance
  • strategiczne podejście do prowadzonych działań i orientację na osiąganie wyników

Mile widziane

  • znajomość: LinkedIn Business Manager, TikTok Business Center

To oferujemy

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę B2B lub UoP
  • 27 dni płatnego urlopu w przypadku współpracy B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość pracy hybrydowej
  • benefity, np. dofinansowanie do karty MultiSport, lekcje języka angielskiego, dofinansowanie do szkoleń, program poleceń pracowniczych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Furgonetka.pl to internetowa platforma specjalizująca się w sprzedaży usług kurierskich renomowanych firm transportowych takich jak DPD, DHL, Inpost czy Fedex. Na polskim rynku działamy od grudnia 2010 roku

Performance Marketing Manager, Elbląg