Oferta pracy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

Performance Marketing Manager

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna 4 godziny
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja kampanii efektywnościowych serwisów Grupy INTERIA.PL

  • współtworzenie planów wykorzystania budżetu marketingowego

  • współpraca z agencjami digital i performance marketingowymi

  • współpraca z redakcjami i brand managerami produktów

  • analiza działań konkurencji

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość specyfiki marketingu i promocji serwisów, narzędzi oraz aplikacji ze szczególnym uwzględnieniem działań efektywnościowych

  • żyłka growth hackera - znajomość metod pozyskiwania użytkowników serwisów internetowych

  • biegłość w posługiwaniu się narzędziami analitycznymi

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • doskonała organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach dużej grupy medialnej

  • ciekawą pracę nad szerokim spectrum tematycznym treści i zróżnicowanych produktach

  • dostęp do szerokiej palety narzędzi analitycznych i marketingowych do wykorzystania w praktyce

  • pracę w modelu hybrydowym na czas pandemii, a po jej zakończeniu przyjazną przestrzeń biurową w klimatycznej Nowej Hucie :)

  • niekorporacyjną, swobodą i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Tak się u nas pracuje