Oferta pracy

Performance Marketing Manager

Josera PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Twój pełen koncentacji i precyzyjny sposób pracy będzie Twoim sprzymierzeńcem w ukierunkowanym tworzeniu, optymalizowaniu i monitorowaniu kampanii PPC, np. w Google Ads, Bing, Amazon czy Criteo

  • Inteligentne określanie stawek, źródła danych i sterowane danymi nie są dla Ciebie obcymi słowami i pracujesz z nimi każdego dnia

  • Dzięki Twojemu doświadczeniu w realizacji złożonych projektów marketingu internetowego w środowisku B2C i B2B będziesz trafnie oceniać i skutecznie optymalizować obecność online firmy i jej produktów pod kątem funkcjonalności, użyteczności i jakości danych

  • Dogłębne zrozumienie procesów eCommerce i platform online pomoże Tobie w zidentyfikowaniu nowych możliwości dla naszych kampanii w oparciu o analizy rynku i konkurencji oraz w ich skutecznym wdrożeniu

  • Wykażesz się i będziesz rozwijać zawodowo poprzez samodzielne kreowanie koncepcji i realizację działań reklamowych dla wszystkich naszych marek, zarówno w segmencie B2C, jak i B2B

  • Będziesz rozwijać nasze środki reklamowe przy wykorzystaniu do tego nowych technologii

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w ukierunkowanym tworzeniu, optymalizowaniu i monitorowaniu kampanii PPC, np. w Google Ads, Bing, Amazon czy Criteo

  • Doświadczenie w realizacji złożonych projektów marketingu internetowego w środowisku B2C i B2B

  • Umiejętność trafnego oceniania i optymalizowania obecności online firmy i jej produktów pod kątem funkcjonalności, użyteczności i jakości danych

  • Dogłębne zrozumienie procesów eCommerce i praca z platformami online

  • Prowadzenie analiz rynku i konkurencji online

  • Poparte sukcesami samodzielne wykreowanie koncepcji i realizacja działań reklamowych dla marek w segmencie B2C oraz B2B

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenia w pracy w międzynarodowym zespole ,z międzynarodowymi klientami oraz przełożonym obcokrajowcem

To oferujemy

  • Rozwijającą i pełną wyzwań pracę w firmie rodzinnej oraz w zespole o start-upowej kulturze pracy

  • Możliwość uczestniczenia w projektach krajowych i międzynarodowych w B2C oraz B2B, z dużą różnorodnością i dynamiką powierzanych zadań

  • Przyjazną pracownikom, rodzinną kulturę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości

  • Płaską hierarchię i otwartą komunikację dające możliwość samodzielnej pracy oraz rozwoju zawodowego i osobistego

  • Pracę u lidera rynkowego w branży żywienia zwierząt

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Różnorodne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, w tym naukę języków obcych oraz udział w programie szkoleń rozwijających kompetencje food family

  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW i na życie, Multisport, Program Emerytalny w 100% opłacany przez firmę (PPE, a nie PPK), dofinansowanie wypoczynku, premie świąteczną, paczki dla dzieci, codziennie świeże owoce i warzywa w naszych biurach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Josera Polska

Josera Polska jest częścią grupy ERBACHER the food family. Jesteśmy pionierem i wyznaczamy trendy w zrównoważonym żywieniu. Jako firma rodzinna od 80 lat jesteśmy producentem karmy dla zwierząt hodowlanych i domowych oraz wysokiej jakości żywności dla ludzi. Naszym celem jest tworzenie innowacyjnego żywienia ludzi i zwierząt dla dobra globalnej społeczności. Pracuje nad tym 650 naszych pracowników w Niemczech, Polsce i w innych krajach na całym świecie. W duchu rodzinnym promujemy motywujące i rozwijające środowisko pracy. Niezależny punkt widzenia w pracy jest dla nas tak samo ważny, jak promowanie kompetencji zawodowych i osobistych wszystkich członków zespołu

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zaciekawiony?

Zaprezentuj się nam z jak najlepszej strony. Prześlij do nas swoje CV W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Z niecierpliwością czekamy na lepsze poznanie Ciebie podczas osobistej rozmowy. Chętnie opowiemy Tobie więcej o nasze firmie i stanowisku.