Oferta pracy

Performance Marketing Manager

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • poprowadzenie kampanii w celu pozyskania partnerów zagranicznych;

  • szukanie oraz testowanie nowych dostawców na zakup leadów;

  • inicjowanie działań, które zwiększą efektywność i skuteczność prowadzonych kampanii;

  • wykreowanie i wprowadzenie nowego kanału do efektywnego pozyskiwania leadów;

  • analizowanie na bieżąco działań na obecnych kanałach i wprowadzanie zmian w celu wzrostu konwersji;

  • przygotowywanie raportów oraz analiz z przeprowadzonych działań;

  • współpraca z poszczególnymi działami, głównie sprzedaży oraz marketingu.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii marketingowych;

  • minimum rok pracy w branży SEO/SEM;

  • nastawienia na ciągły rozwój, zdobywanie wiedzy i umiejętne wykorzystywanie wyciągniętych wniosków;

  • bardzo dużej wiedzy praktycznej z prowadzenia kampanii i chęci jej wykorzystania w codziennej pracy;

  • znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym;

  • bardzo dobrej umiejętności korzystanie z Google Analytics.

To oferujemy

  • pracę w pełni zdalną, bądź model hybrydowy;

  • pracę w stabilnej i perspektywicznej firmie, w jednej z najszybciej rozwijających się branży;

  • wspólnie wynegocjowane warunki współpracy – typ umowy, wynagrodzenie oraz benefity;

  • możliwość współpracy z działami pełnymi kreatywnych ludzi, znających misję firmy;

  • system najlepszych szkoleń, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb;

  • stałe godziny pracy, czyli realny work & life balance.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Przewiń do profilu firmy

SUNRISE SYSTEM W LICZBACH

  • Numer 1 na rynku SEO w Polsce

  • 18 lat doświadczenia w branży

  • ponad 300 zatrudnionych specjalistów

  • 8000 obsługiwanych klientów

  • Lokalizacje w 5 miastach w Polsce