Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Performance Marketing Specialist (eCommerce)

UPLAND DIGITAL SP. Z O.O.

6 50010 800 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb i możliwości marketingowych klienta,

  • Tworzenie i realizacja planów kampanii oraz strategii marketingowych,

  • Konfiguracja i obsługa Google Ads i Facebook Ads,

  • Bieżące monitorowanie skuteczności kampanii,

  • Raportowanie skuteczności kampanii,

  • Współpraca z działem oprogramowania,

  • Samodzielne przygotowywanie materiałów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność planowania i realizacji płatnych kampanii reklamowych,

  • Umiejętność konfiguracji narzędzi do marketingu i remarketingu (Google Ads, Facebook Ads),

  • Zrozumienie zasad SEO,

  • Zrozumienie potrzeb klientów branży e-commerce,

  • Min. rok doświadczenia w branży

To oferujemy

  • wynagrodzenie 5300–8800 netto FV B2B (pozostałe formy zatrudnienia do indywidualnego ustalenia)

  • Stabilne stałe zatrudnienie po zakończeniu miesięcznego okresu próbnego,

  • możliwość wykonywania pracy w 100% zdalnie,

  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (bez pracy w weekendy i święta),

  • rozwój praktycznych umiejętności marketingowych poprzez stałą pracę nad kampaniami o średnich i wysokich budżetach,

  • możliwość (obowiązek) udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje na stanowisku pracy,

  • codzienny kontakt z liderami, mentoring oraz perspektywę objęcia pozycji lidera/liderki zespołu.

Projektujemy, wdrażamy i rozwijamy marketingowo sklepy internetowe naszych klientów z branży beauty. Posiadamy ponad 7-letnie doświadczenie w branży.

Poszukujemy dynamicznej i komunikatywnej osoby, która zadba o zwiększanie konwersji w sklepach naszych klientów, poprzez profesjonalne tworzenie i obsługę płatnych kampanii reklamowych.

Przewiń do profilu firmy