Oferta pracy

Performance Marketing Specialist - Empik Go

EMPIK Spółka AkcyjnaO firmie

  • Marszałkowska 104, 00-017 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jako Empik Go jesteśmy wiodącą platformą subskrypcji treści cyfrowych w Polsce. Stale poszerzamy nasz zasięg i szybko rosnącą liczbę subskrybentów.

Buduj z nami świat mobilnego czytania!

Twoje przyszłe zadania:

  • Współtworzenie strategii performance dla sprzedaży e-booków i audiobooków w grupie Empik;
  • Prowadzenie kampanii SEM oraz reklamy efektywnościowej w Social Mediach;
  • Prowadzenie działań afiliacyjnych poprzez min.: współpracę z partnerami, informowanie wydawców o promocjach, akceptację nowych wydawców, walidację zamówień;
  • Monitorowanie i optymalizowanie wskaźników kampanii (CTR, CPC, koszt konwersji, koszt instalacji) w celu osiągnięcia założonych wskaźników;
  • Realizacja celów biznesowych, zakładanych poziomów ruchu/konwersji w zdefiniowanych budżetach kosztowych;
  • Systematyczne tworzenie analiz i cyklicznych raportów skuteczności;
  • Monitorowanie działań konkurencji, analiza trendów na rynku, poszukiwanie nowości w obszarze performance marketingu oraz rekomendowanie rozwiązań, które przyczynią się do osiągania celów.

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii performance’owych; mile widziane w sektorze e-commerce oraz promowaniu aplikacji mobilnych;
  • Zainteresowanie marketingiem online i e-commerce;
  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi Google (Ads, Analytics, Google Tag Manger, Google Merchant Center), znajomość rynku mediów digital oraz narzędzi do optymalizacji kampanii performance;
  • Znajomość platform: Youtube, Facebook, Instagram;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym;
  • Duży poziom samodzielności, dokładności, systematyczności i zaangażowania;
  • Otwartość na nowe rozwiązania i pracę w dynamicznym zespole.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy